۱۸
اسفند

انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی معدن

هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور با نظارت سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی در چهاردهم اسفندماه جاری برگزار شد.

این انتخابات  در روز پنجشنبه چهاردهم اسفند ماه جاری به صورت همزمان در دو شعبه بیرجند و طبس  برگزار شد.

این انتخابات  در مرکز استان در شهرستان بیرجند در محل سازمان صنعت،معدن و تجارت واقع در بلوار شهید مطهری  و در شهرستان طبس در محل اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان طبس  واقع در بلوار معلم ، از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۶ ادامه  داشت.

از سوی هیئت اجرائی انتخابات ، صلاحیت ۱۳ نفر که ۷ نفر در رشته معدن و ۶ نفر در رشته زمین شناسی مورد تأیید قرار گرفت و در نهایت ۵ نفر برای هیئت مدیره با اکثریت آرا به مدت ۳ سال انتخاب شدند.

آرای اکتسابی کاندید های محترم انتخاب شده این دوره به به ترتیب آرا ماخوذه به شرح ذیل می باشد :

۱_جناب آقای دکتر محمدجوانشیرگیو
۲_جناب آقای دکتر مرتضی جلالی فر
۳_ جناب آقای دکتر محمد شیوا
۴_ جناب آقای دکتر غلامرضا نوروزی
۵_ جناب آقای دکتر احمد آریافر
اعضای علی البدل:
۱_ جناب اقای علی کشوری( معدن)
۲_ جناب اقای دکتر سید سعید محمدی( زمین شناسی)

لازم به ذکر است کارشناسان شرکت معدنی مواد نسوز بیرجند جهت انتخاب کاندید های مورد نظر خود حضور پر شوری در این انتخابات داشتند .

سازمان نظام مهندسی معدن با هدف حفظ و افزایش بهره وری منابع معدنی،تأمین موجبات رشد و اعتلای مهندسی معدن در کشور،ترویج اصول فنی و مهندسی معدن در فعالیت های معدنی، بالا بردن کیفیت خدمات مهندسی معدن  و کمک به ارتقاء دانش فنی صاحبان حرفه در بخش معدن و غیره وظایف خود را به امجام میرساند .